RIKSZA - Pojazd według autorskiego pomysłu

Reklama na rikszy

Reklamy na rikszy,z nagośnieniem i mojej stronie internetowej

 Jako pierwszy na terenie miasta Rzeszowa oferuje usługę rikszy . Usługa ta stanowi doskonałą alternatywę dla mobilnych przyczep samochodowych, których koszty ze względu na zużycie paliwa są znacznie wyższe co jest mało efektywne. Riksza ,  dzięki swe  lekkiej konstrukcji potrafi dotrzeć w miejsca niedostępne dla samochodów, takie jak park na Bulwarach; deptak na ul. 3 Maja czy Park Papieski .RIKSZA doskonale sprawdza się w Rzeszowie podczas kampanii samorządowej czy dużych eventach plenerowych na otwarciu nowych sieci. Jest to tani, innowacyjny i ekologiczny sposób na reklamę. Reklama może być zamieszczona bezpośrednio na rikszy oraz ulotki. Mój pojazd posiada    nagłośnienie 1500W o realnym zasięgu 700 metrów,

 Udostępniam miejsce reklamowe po bokach rikszy..To doskonała promocja dla firmy która zyskuje mobilną reklamę na nietypowym pojeździe. Reklama jest świetnie widoczna zarówno podczas postoju rikszy jak i podczas jazdy rikszą. Riksza przyciąga wzrok, jest atrakcją turystyczną Rzeszowa.

 Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca z Firmami :

firma https://multibiuro.rzeszow.pl/

Usługa reklamy  dla http://estrada.rzeszow.pl/

Usługa reklamy z transportem zawodników https://ultramaratonpodkarpacki.pl/

Usługa reklamy http://teatr-rzeszow.pl/

wyposażenie w osprzęt  rikszy sklep  http://www.nsbsport.pl/

Stowarzyszenie rowerzystów Rzeszowskich https://rowery.rzeszow.pl/ 

 

wideo z rikszą

Losowe zdjęcia:

Riksza na Facebooku

Napisz do mnie: